מייבש ידיים עילי קל לשימוש, בעל עיצוב דק

הכירו את המכשיר שיעשה לכם את הייבוש לקל ופשוט: מייבש ידיים עילי! מייבש ידיים שכזה מספק את כל מה שאתם צריכים בשביל ייבוש איכותי, נוח וקל, תוך שהוא חוסך לכם משאבי חשמל וגם עושה עבודה שנדיר למצוא במכשירים בעלי נתונים דומים.

ייבוש ידיים במהירות שיא

עם מהירות של 200 m/s אתם יכולים במעט יותר מ- 10 שניות להיות עם יד יבשה לחלוטין! זהו פשוט מכשיר ידיים מהיר מאד, אשר בשונה מהאחרים מצריך משאבי חשמל מעטים מאד בשביל לעבוד כנדרש. מיד תראו מה הוא מצריך בשביל לספק את התפוקה הנדרשת.

חיסכון בחשמל

עם 450 וואט בגוף החימום ו- 550 וואט במנוע מייבש ידיים עילי מזכה אתכם בחיסכון במשאבי חשמל! השילוב של ייבוש מהיר ב- 200 מילישניות (בדרך כלל מהירות סטנדרטית של מכשיר היא 100-150 מילישניות) עם מנוע וגוף חימום חסכניים הוא נדיר אך מצוי בהחלט בדגם זה. כך, הלקוח נהנה ממכשיר עוצמתי, לא יקר ולא מייקר את השירות מבחינת
תשלום החשמל. וזה עוד לא הכל, יש גם יתרונות עיצוביים שחובה להכיר!

מכשיר דק המתאים לשילוב בכל מקום

כאשר מייבש ידיים עילי בעובי של 9 ס"מ בלבד אתם נהנים מעיצוב דמוי תמונה על הקיר. המשתמש יתקשה להבחין במכשירים אבל מרגע שיראה אותם יבין הלכה למעשה מהי המשמעות של עיצוב: מכשיר דק שנפרס במרחב החדר הוא הפשטות והטוהר שבעיצוב הפנים. רק מהתבוננות במכשיר, המוני משתמשים יהיו סקרנים להשתמש בו וליהנות מתוצאות ייבוש איכותיות.

עשוי מהמרכיבים הכי איכותיים

מייבש ידיים עילי עשוי נירוסטה 304 המשפרת את תנאי עמידות המכשיר. בשילוב אינפרה אדום לגילוי כף היד של המשתמש, מספק המכשיר את כל מה שאתם צריכים בשביל ליהנות משימוש פורה, קל ויעיל בתנאים הטובים ביותר. מייבש ידיים עילי פשוט עובד בשבילכם ומספק לכם את כל ההגנה גם מבלאי וגם מסכנות שנובעות ממנו.

מכיל חיישן הפסקת עבודה

אחת ההגנות שמספק המכשיר למשתמש שלו הוא מנגנון הפסקת עבודה המכויל ל- 60 שניות. כעבור דקה שימוש המכשיר נכבה וניתן ליצור מגע חוזר להפעלתו בשנית. מטרת ההפסקה היא לשמור על צריכת החשמל נמוכה ולשמור על המשתמש משימוש בטווח ארוך מדי.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

אזור
מחיר שמעוניין
הערות
שם
טלפון
אימייל