כל מה שצריך לדעת על תקרות מתוחות

כל מה שצריך לדעת על תקרות מתוחות
 
אם גם אתם שאלתם את עצמכם מהן תקרות מתוחות, התשובה נעוצה בגבס ובבדי PVCופוליאסטר. בעוד אשר הראשון משמש כחומר המתיחה הפיזי, האחרים משמשים לעיבוי כפי ששטיח מעבה רצפה. במילים אחרות, צבע לדפנות הבית אינו רק נחלתו של הקיר, ובד על הדפנות אינו רק נחלתה של הרצפה. גם התקרה יכולה לעבור מתיחת פנים רצינית ולהיראות כמו יתר הדפנות.
 
מדוע נהוג, בדרך כלל, לחשוב שלא ניתן לעצב תקרה?
 
משום שבשונה מהקיר ומהרצפה – כוח המשיכה פועל לרעתם של האובייקטים שנועדו לעצב את התקרה, ולכן נעזרים בדבקים חזקים ביותר על מנת לממש את העיצוב. בנוסף, התקרה היא מקום קשה להגעה, אם נודה על האמת: הרבה יותר קל לסתת חיפויים על הקיר או להניח שטיח על רצפה. לשם כך, צוות גבסים מקצועי יהיה לכם לעזר, כולם עם ביטוח צד ג' ואישור עבודה בגובה. לכן, הזמנתם היא גם בטוחה וגם כדאית מאד לעיצוב הבית.
 
בדי התקרה יותאמו אישית למפרט שלה
 
ההתאמה היא על פי משקל כך שהתקרה תוכל לשאת את הבדים. בחברה זו התקרה נשמרת מעוצבת למשך שנים ודורות שלמים, מבלי שנגרם כל נזק לבד, ולו הנפל הקטן ביותר: הבדים מונחים בדיוק רב, ותוך עבודה רק עם סוג הבדים הנכון לתקרה שלכם.
 
תקרות מתוחות
 
עבודה בזמנים נוחים
 
עבודה מהירה, ללא היגררות לזמנים בעייתיים. במסגרת העבודה, ייצרו עבורכם הגבסים והמעצבים יצירות אומנות של ממש לעיבוי הדקורציה הביתית.
 
חשוב לדעת ולהכיר
 
מומלץ לעיין בקטלוג העיצובים של החברה ולבחור עיצוב שמסייע לעצב את הבית. במידה ואינכם בטוחים, אך מעוניינים לעצב את הבית עם תקרה מתוחה, ניתן לפנות למחלקת העיצוב בחברה, שם יושבים יועצים מלומדים שסייעו כבר למיטב הלקוחות להגשים חלום ולבחור עיצוב תקרה מתוחה לביתם.
 
היתרון הגדול בעיצוב התקרה, בשונה מעיצוב הרצפה, בתלת ממד
 
בעוד אשר רצפה מסתכמת בהנחת אריחים ושטיחים, בעיצוב תקרה מתחוללים אפקטים תלת ממדיים: הנמכת תקרה במטבח על פי צורות שהוזמנו מראש על ידי הלקוח: מלבנים, מעוינים, צורות נוף וכד'. השילוב של צורות תלת הממד עם בדי האריג למתיחת התקרה יוצר עולם ומלואו אי שם בגג שלכם והופך את הבית שלכם למעניין במיוחד.