דלתות כניסה בעיצוב וינטאג'

דלתות כניסה בסגנון הוינטאג' למעש מחזירות אותנו לימי העבר ועוד לאזורים הקסומים ביותר שלו: לכפר הקלאסי, לעיירה המזרח אירופית, או לאזורי המזרח הרחוק הקסומים והמסתוריים. ניתן למצוא מבחר עצום של דלתות כניסה בעיצוב וינטאג אצל החברה המובילה בייצר דלתות פנים מעוצבות אשר ללא ספק מעלה את רמת העיצוב הביתית והופך את הבית שלכם למלא תכונה, הלכה למעשה. דלתות כניסה בעיצוב וינטאג' מאפשרות סוגים רבים של פתיחה: החל מדלת הזזה ועד דלת פתיחה, וזאת אף על פי שבדלתות כניסה בדרך כלל תעדיפו כנראה לרכוש דלת פתיחה בשל אמצעי הנעילה והאבטחה הטובים יותר. דלתות הזזה משמשות בעיקר כדלתות פנים.
 
תכנון ראשוני של דלת הוינטאג'
 
בשלב הראשון של רכישת הדלתות עליכם לסגל איזשהו תכנון ראשוני שיכלול את מראה הפלטה של הדלת, מראה הפרזול שלה: ידיות הפתיחה והצירים מאחור, וכן – יש לחשוב על היחס בין המנעול לבין הידית. האם הידית פותחת את המנעול או משמשת רק לדחיפת הדלת בהינתן שסובבתם את המפתח.
 
דלתות כניסה בעיצוב וינטאג'
 
הציגו את התכנון בחנות דלתות
 
חנות הדלתות תבחן את הדלת אשר ביקשתם לרכוש, תציע מקצה שיפורים הן ברמה העיצובית והן ברמה הפונקציונלית בהתאם לבקשותיכם, ותציג לכם דלת מתאימה יותר וראלית יותר לשימוש: במילים אחרות, הבחירה שלכם תיהפך להיות פרקטית יותר. בנוסף, יוצעו לכם שלל של התקני דלת שכדאי להתעניין בהם: זגוגיות זכוכית בצדי הדלת, חור הצצה, ושדרוגים נוספים שישפרו את מראה הדלת והפונקציונליות שלה.
 
רכישת האביזרים הנלווים
 
בהתאם לייעוץ שקיבלתם ממחלקת התכנון, כעת אתם יכולים לרכוש התקנים נלווים כמו חור הצצה וחלונות דלת. ההתקנים הללו חשובים לא רק עיצובית אלא גם משום שהם היחידים שמתריעים בפניכם מה קורה בחוץ ומי זה שדופק בדלת לפני שפותחים. כמובן שלחלונות הדלת ישנו גם ערך עיצובי PER SE. עם החלונות הללו מעצבים דלתות כניסה בסגנונות שונים מיווני ועד יפני או ערבי, והם מהווים את ליבת העיצוב במובנים רבים.
 
רכישת הדלתות
 
לאחר ששילמתם, ודאו שקיבלתם חשבונית, כתב אחריות ומועד להובלה והתקנה. חשוב לבחור במועד נוח בו תהיו זמינים לבחון את הדלת החדשה ולוודא את תקינותה. מצאתם פגם בדלת לאחר ההתקנה? דווחו מיד למתקינים בביתכם, ואנו נדאג לתקן את הנזק.