בר מצווה מסורתית בירושלים

בר מצווה מסורתית בירושלים
 
בר מצווה מסורתית בירושלים היא כזו המשלבת את חגיגות הקודש עם חגיגות החול, אבל מבחינה מסורתית-דתית מומלץ לקחת את זה כמה צעדים קדימה:
 
1. לבחור לקיים את העלייה לתורה בכותל.
 
2. לבחור אולם כשר בהשגחה לפיה אתם ומכריכם הולכים.
 
3. לדאוג לאווירה מסורתית באירוע: שירי מסורת, שירי שבת אם האירוע מתקיים בשישי בבוקר או מוצ"ש, ושירי חג אם חג מתקיים בקרבת התאריך שלכם.
 
בחירת קיום האירוע בכותל
 
בחירה כזו מצביעה ללא ספק שמדובר על אירוע מסורתי מכל הבחינות. יותר מכך, זהו חיבור ישיר של האירוע למסורת ישראל, ובפרט המסורת הדתית של העם היהודי. עלייה לתורה בכותל נחשבת למעלה רוחנית גבוהה שהילד שלכם יזכור כנראה לכל החיים.
 
בר מצווה מסורתית בירושלים
 
בחירת אולם כשר
 
כשרותו של האולם הוא נושא מורכב שכן יש הרבה סוגי השגחות ואתם לא באמת יכולים להתחשב בכל האורחים, אבל סביר שהדרך בה אתם מאמינים שיש להשגיח: בד"צ, רבנות של עיר מסוימת וכד' היא גם הדרך שרוב האורחים שלכם סבורים כמוה. בכל זאת, יש להזמין את כל מי שאתם רוצים והם כבר יבינו לבד שלא ניתן להתחשב בצרכי השגחת הכשרות של כולם. במקרה הגרוע ביותר הם יבואו ולא יאכלו, וסביר שהם יודיעו על כך מראש מה שיחסוך לכם עוד כמה מנות מזון.
 
אווירה מסורתית באולם
 
הכוונה היא לאווירה המשדרת מסורת פר אקסלנס: שירים מסורתיים ודתיים העוסקים בחגי ישראל (אם האירוע נחגג בסמוך לחג מסוים), ביום השבת (אם האירוע מתקיים בסמוך לה), וחשוב לא פחות: ריבוי סימנים יהודיים בתפאורת החתונה: מגיני דוד, צורות של חומשי תורה וכד'. כל אלו יתרמו מאד לתחושת המסורתיות הבוקעת מהחתונה שלכם.
 
חברת הפקות תדסקס אתכם את כל הפרטים המצריכים ארגון מחדש
 
ועל כן, כל מה שהוסבר לעיל יכול וצריך להיות מופק על ידי חברת הפקות, כולל הסעות מהחגיגות בבית כנסת/בכותל לחגיגות באולם. ישנם אולמות בהם הבעלים של  האירוע צריכים לארגן הכל, אבל לא כאן: חברת הפקות תעמוד לשירותכם ותסייע לכם לארגן את כל הלוגיסטיקה מאל"ף ועד ת"ו ולספק לכם אירוע נדיר ורב עוצמה שייזכר לשנים ואף לדורות רבים קדימה.