ריהוט משרדי לעסק – המדריך המלא

ריהוט משרדי לעסק – המדריך המלא

 
במדריך אשר יובא כאן נציג את הדרך היעילה והמקצועית ביותר לרכישת ריהוט משרדי לעסק. ניתן לומר כי ישנם שלושה שלבים בדרך לריהוט משרדי ברמת בוטיק אשר מתאים לצרכים שלכם: שלב האפיון, שלב הכימות ושלב איתור הבאנדל עבור המשרד שלכם. נסקור בקצרה את שלושת השלבים. ביצועם יבטיח לכם ריהוט משרדי לעסק אשר גם יכיל מוצרי יוקרה וגם יתאים בדיוק למשרד שלכם מבחינה פונקציונלית.
 
שלב האפיון
 
בשלב האפיון יש לבדוק את החדרים פרטנית, ולהסיק מה צריך שיהיה בכל חדר על מנת לומר שהוא חדר מרוהט ומוכן לשימוש היושבים בתוכו. יש לעשות זאת במנותק מהחדרים האחרים. לדוגמה: חדר מזכירה – שולחן מחשב גדול במידות AxBס"מ, עמדת תיוקים, מערך ארונות לאחסון הקלסרים המתויקים במידות BxCס"מ עם Dמדפים, וכד'. דוגמה נוספת: חדר המנכ"ל – שולחן עבודה במידות BxCס"מ, התקן עם Dמדפים, ארון וכד'. כך יש לחזור על התהליך בכל חדר וחדר. יש לכם במשרד פינת המתנה? מאד מומלץ שתהיה בה לפחות ספה אחת או 2 כורסאות אישיות, שולחן זכוכית בקרבת הספה או הכורסאות, מראת קיר, והתקן לעיתונים ולניירת.
 
ריהוט משרדי לעסק
 
שלב הכימות
 
בשלב זה עליכם להצליב בין כל הדו"חות שהכנתם בחדרים השונים, ולהסיק כמה כסאות במידות מסוימות יש וכמה כסאות במידות אחרות נמצאים ברשימת הקניות שלכם. כמה שולחנות מזכירה יש, כמה שולחנות מנכ"ל, מהי כמות התקני האחסון? לפרט לפי סוגים ומידות. התוצאה הסופית צריכה להיות כימות מדויק של פריט זהה מכל סוג. לדוגמה: שולחנות במידות  AxBס"מ 4 יחידות, שולחנות במידות BxCס"מ 2 יחידות, שידת מדפים במידה ExH7 יחידות, ספת המתנה 1 יחידה, וכד'. יש לרכז את הנתונים הללו בטבלה. מעתה, תעבדו מול הטבלה  בשלב ההדרכה הבא.
 
שלב הרכש
 
בשלב הרכש זה אתם – כאנשי הרכש מול הטבלה. הכמויות כבר נבדקו בשלבים הקודמים וכעת זה הזמן להשיג את העסקה הזולה ביותר והאיכותית ביותר מאידך. יש לבחון כמה שיותר חנויות לציוד משרדי, לבדוק את ההבדלים בין הרהיטים מכל הסוגים ולבחור את החנות שמציגה את הרהיטים הטובים והעמידים ביותר, ויחד עם זאת – גם בחנות שלא דורשת מחיר טובעני מדי. ניתן לנסות ולבקש הנחות מטעמים סיטונאיים. הדבר מקובל מאד במשא ומתן על קניית ריהוט משרדי לעסק.