ריהוט משרדי מודרני ויוקרתי

ריהוט משרדי מודרני ויוקרתי

מעוניינים לגבש אסופת ריהוט כוללת למשרד שלכם? כך תעשו זאת נכון, ביעילות ובקלות, מבלי להשקיע מאמץ מיותר מחד ועם הרבה יסודיות מאידך. ראשית כל, עליכם לתכנן את האפיון הכולל של הריהוט המשרדי: מה יהיה בכל חדר, אלו שולחנות, כסאות, אצטבות ומזנונים. יש לאפיין כל חדר בנפרד. לאחר מכן, יש לסכם כמויות מכל רהיט, ולבסוף לחתור למימוש עסקה מוצלחת עבור רהיטים אלה.

תכנון האפיון המשרדי

זוהי המשימה הראשונה שלכם בעת רכישת ריהוט משרדי מודרני ויוקרתי. תכננו איזה כסא, ואיזה שולחן יהיו בכל חדר, אלו התקני אחסון הם שנדרשים. שימו דגש על צורת הרהיט, מידתו, גובהו, וכל נתון אחר אשר עולה על הדעת. רשמו את הנתונים הללו במסמך אפיון לגבי כל חדר בנפרד. מומלץ לעבוד על מראהו של כל חדר בצורה פרטנית באופן טורי: אחד אחרי השני.

ספירת כמויות

יש לסכום כמה כסאות מסוג מסוים, כמה כסאות מסוג אחר: לדוגמה – כסאות קבועים מול כסאות על גלגלים, כסאות נמוכים מול כסאות מנהלים וכד'. לאחר מכן, לסכום את כמות סוגי השולחנות שלכם וכמה שולחנות יש מכל סוג: שולחן עובד, שולחן מרובה יושבים, שולחן ישיבות וכד'. באופן דומה יש לסכום את סוגי התקני האחסון המשרדיים.
 
ריהוט משרדי מודרני ויוקרתי

 

גיבוש עסקה מוצלחת

יש להגיע לחנויות רהיטים למשרד עם המפרט המלא שלכם מגובה בכמויות וכך תוכלו לגבש לעצמכם עסקה מוצלחת על פי השוואת מחירים בהתאם לכמויות שיש לכם ביד. בדרך כלל נהוג לספק הנחה סיטונאית על ריבוי רכישת מוצר מסוג מסוים או על רכישת מפרט מלא של חדר משרדי, בדומה לרכישת מפרט מלא של סלון ביתי.
 
פריטי ריהוט משרדי מודרני ויוקרתי לדוגמה:
 
כסאות– כסאות קבועים על גלילי ברזל, כסאות על גלגלי פלסטיק מעור או מבד.
 
שולחנות– שולחנות לדלפקי קבלה, שולחנות ללובי המתנה, שולחנות עובדים, שולחן ליחיד, שולחנות מנהלים.
 
אצטבות ומזנונים– אצטבות ומזנונים מזכוכית בהתזת חול, אצטבות ומזנונים מעץ, כוורות משרדיות.
 
ניתן להזמין פריטים כשהם נבדלים זה מזה בצבע שלהם, בגודל ובחומרי הייצור. הפריטים ניתנים לשינוי על פי מתווה הלקוח בהתאם לאפיון שלו. חנות ריהוט משרדי מודרני ויוקרתי מחזיקה גם פריטים רבים בקטלוג שלה, כך שגם מבלי לשנות עיצוב של מוצרים ניתן, בדרך כלל, למצוא מן המוכן את מה שמתאים למשרד שלכם.