דודי שמש השוואת מחירים

דודי שמש השוואת מחירים

 
כאשר אנו רוכשים דודי שמש, יש לציין כי דודי שמש השוואת מחירים, אינו הדבר היחיד שיש לעשות. חשוב לקבל ייעוץ מאלה שמתמחים בדודי שמש. גם בחירת ספקים זה חשוב, על מנת לא לקבל "חתול בשק, יש לבצע סקר לא רק של דודי שמש השוואת מחירים, כי אם לספקים, לשנות האחריות שהם מעניקים, לגבי מחיר התקנה ומה הוא כולל, והנפח של דוד השמש.  יש לעבור על הרשימה של מרכיבי הדוד, יחד עם היצרן והמתקין מטעמו כך שתוודאו כי לא שכחתם מאומה. ישנם כמה גורמים, שיכולים להעלות את דודי שמש השוואת מחירים, כמו למשל גובה הדוד, אם המקום הוא קשה להתקנה, כמו למשל התקנה על גגות רעפים ועוד.
 
דודי שמש השוואת מחירים
 
מחיר של דוד על פי הנפח
 
המחיר של כל דוד שמש יעלה בהתאם לנפח שלו, ככל שהנפח יהיה גדול יותר, כך יעלה המחיר. חשוב לוודא מי היצרן, כי כאשר תבצעו סקר שוק על מנת לבצע   דודי שמש השוואת מחירים, תגלו כי ישנם מחירים זולים של יצרנים חדשים שאינם מוכרים כל כך בשוק. כדאי, לא להתפתות למחירים הזולים אלא למצוא יצרנית של דודי שמש ידועה ובעלת שם ומוניטין של שנים. חשוב לדעת מהו נפח הדוד הרצוי לכם, בדרך כלל, משפחה גדולה יותר, תשתמש בנפח של 200 ליטר לדוד. חשוב כי תשאלו על החלקים החשובים של הדוד או שתוסיפו פריטים חשובים כמו מסנן מים או הגנה מפני אבנית, בגלל המים הקשים שיש בארץ.
 
השוואת מחירי ודי השמש באינטרנט
 
יש לבצע את דודי שמש השוואת מחירים באמצעות האינטרנט, היות ושם יש אתרים של השוואות מחירים שתוכלו למצוא את טווח המחירים של דודי השמש בקלות, וכבר לקבל את המושג לגבי המחירים של יצרני דודי השמש, וכן את מחירי ההתקנה. בקשו אחריות, לאחר שכב חקרתם מהי האחריות המקובלת בשוק. חשוב כי מתקין של היצרן יתקין לכם את הדוד, היות ואם תמצאו מתקין משלכם עצמאי, מחיר יעלה יותר עבור ההתקנה, מאשר המתקין שישלח היצרן. חשוב גם להיכנס לפורומים של דדי שמש, שם תמצאו את ההמלצות, השוואת המחירים ועוד.