פינות אוכל יוקרתיות מעץ מלא

פינות אוכל יוקרתיות מעץ מלא

מאז ומעולם העידו פינות אוכל יוקרתיות מעץ מלא על טיבו של המרחב המרכזי בבית: חדר האורחים/הישיבות ופינת האוכל. שולחנות מעוצבים בעבודת בוטיק אדריכלית, וכסאות עם אופי ייחודי ואותנטי שימשו תמיד את בעלי הבתים כאמצעי מרכזי לתפארת הבית. לכן – גם היום, לא מהמרים על הבתים שלכם ובוחרים פינות אוכל יוקרתיות מעץ מלא על פי הזמנה אישית והתאמה לסגנון העיצוב בבית שלכם.
 
פינות אוכל יוקרתיות
 
מה חשוב לדעת לפני שמזמינים פינות אוכל מעץ מלא ?
 
ראשית כל, חשוב להכיר היטב את השולחן של המערכת ולהסיק האם הוא מתאים לצרכים שלכם. לדוגמה – אם אתם משפחה קטנה שמורכבת מ- 2-3 נפשות, זה שונה ממשפחה גדולה וותיקה, ואם זו גם משפחה שלעתים קרובות מארחת את סדר פסח וארוחות החג – אז בכלל נדרש שולחן שונה לגמרי מזה של משפחה שלא מארחת לדוגמה: שולחן עם מגירות ופלטות מתווספות פותר בעיה של צפיפות ומשאיר לכם שולחן קטן שלא תופס מקום ברוב ימות השנה, ובעת הארוחות ניתן להגדיל אותו עם הפלטות הנפרדות. שנית, חשוב שיחס הכסאות מול השולחן יהיה הגיוני, לא נמוך מדי ולא גבוה מדי כדי שלא תשבו עם גב כפוף. חשוב שהכסאות ייראו ייצוגיים, ומעוצבים בהתאמה למרחב הביתי שלכם.
 
סוגי העצים המשמשים לבניית פינות אוכל יוקרתיות
 
ניתן להזמין פינות אוכל מברוש לימונים, אורן, אלון ואף עצים עם גזע עבה כמו איפאה, קומרו וכד'. המחיר נקבע בראש ובראשונה על פי סוג העץ, מה שמעיד כי יש הבדלי איכות מרחיקי לכת. לעצים עם גזע עבה יש יותר מרחב עמידות בפני נוזלים ונזקים בקנה מידה דומה שהעץ חשוף אליו, וזאת לעומת עצים סטנדרטיים שיכולים להתבלות מהר יותר ולהזמין מפגעים כמו תולעי עץ. ניתן לרכוש גירסא מסונתזת שלהם שהיא למעשה אותם עצים כמו ברוש, אלון וכד' שעברו תהליך מלאכותי שגרם לחיזוקם ועמידותם, אולם יכולות להיות לזה תופעות לוואי כמו ריחות חריפים כאשר המוצר חדש. בעץ שעמידות היא תכונה טבעית שנובעת מהעובי של הגזע שלו אין בעיה כזו אך בשל היותו נדיר יותר- וחלק מסוגיו מצוי בסכנת הכחדה, מחיריו יקרים יותר. אנו ממליצים לרכוש בכל זאת פינת אוכל מעץ מסוג זה שתהווה רכישה אחת לכל החיים, אשר תשמש אתכם ללא צורך בחילוף או שדרוג נראה לעין.