חדרי ילדים מעוצבים מעץ מלא

חדרי ילדים מעוצבים מעץ מלא

 
חדרי ילדים מעוצבים מעץ מלא מאפשרים סביבת גידול בטוחה לילדים שלכם, תוך הענקת עיצוב אדריכלי מוביל לחדר. הילדים יוכלו ליהנות משולחנות עץ, כסאות עץ, לולים ומיטות ילדים מתקדמות. אז מה ניתן למצוא בחדרי ילדים מעץ מלא, ומדוע אלו הם חדרי הילדים הטובים ביותר שתוכלו למצוא בשוק ?
 
משתמשים רק בעצים מובילים
 
החדרים יהיו עשויים מעצי היוקרה שיאפשרו עמידות לאורך שנים רבות ללא ריקבון: קומרו, אפיטונג וייטנאמי, איפאה, טיק של דקים, ומגוון רחב של עצים מהעמידים שתמצאו בשוק. העצים הללו גם לא סופחים כמעט צבע, ולכן הגוון שעל הריהוט בחדר לא ידהה אלא יישמר לאורך שנים רבות.
 
תפאורה מתקדמת שלא ניתן למצוא בחדר אחר
 
השילוב בין הצבעים השונים של העצים בחדר נעשה על ידי אדריכלים מובילים בענף עיצוב הפנים, וכך גם השילוב הצורני בין הרכיבים. הדבר מאפשר לכם ליהנות מחדר מהודר שלא תוכלו למצוא במקום אחר. חדר זה מוסיף המון למרחב הביתי שלכם ומאפשר לילדים שלכם לגדול בסביבה מעוצבת, יפה ומחמיאה ביותר.
 
חדרי ילדים מעוצבים מעץ מלא
 
אספקה מהירה, שירות נדיב ביותר
 
אספקת חדרי הילדים לבתי הצרכנים – מהירה. במוצרים להם נדרשת התקנה ניתן להזמין גם התקנה: הדבקת טפטים על הקירות, התקנת ארונות וכד'. השירות מהיר, נדיב ונגיש לכל צרכן בכל רחבי הארץ.
 
אחריות מקיפה לכל המוצרים
 
ניתן ליהנות מתנאי אחריות משודרגים לכל מוצרי החנות:
 
* החלפת חלקים.
 
* תיקון מוצרים.
 
* הדרכה וייעוץ.
 
* שדרוג החדר.
 
* הוספת פרטים דקורטיביים נוספים: טפטים, רכיבים צבעוניים ניידים וכד'.
 
ניתן ללמוד כי תנאי האחריות על חדרי ילדים מעץ מלא – רחבים מאד, ואנו מעוניינים לשתף אתכם בסוד קטן: גם כאשר הלקוחות כבר לא באחריות – ניתן עדיין להתייעץ לגבי חדר הילדים הבא, לקבל ייעוץ על חדר הילדים הקיים, ולקבל כל סוג של שירות ביצועי בתשלום מופחת בהשוואה למתחרים. גם חלקים אשר ידועים כחלקים שילדים נוטים להסתבך איתם כמו פרזול ארונות או קרשי מיטות עשויים רק מחומרים ידידותיים לילדים, ללא פאות חדות – כך שהילדים יוכלו לבוא עמם במגע בטוח מבלי לחשוש שמא אביזרים אלה יגרמו לפציעות או תקריות מיותרות מסוגים אחרים.
 
למידע נוסף הכנסו לאתר - http://www.doron1949.co.il/.