קפסולות אספרסו למכונת אספרסו בבית קפה

קפסולות אספרסו למכונת אספרסו בבית קפה

הקמתם בית קפה? כעת הגיעה העת לתכנן את מזנון האספרסו שלכם. ההמלצה שלנו: השתמשו תמיד בקפסולות אספרסו. מהן קפסולות ומדוע בבית הקפה במיוחד הן ממש אמצעי חובה? מה מבדיל אותן מחומרי אספרסו אחרים המקובלים בשוק?

קפסולות אספרסו הן מוצרי ואקום שבתוכם מוכל חומר האספרסו בהרכבו המלא, ללא חוסרים או חיקויים. כשאתם מסתמכים על פודים אתם מסתכנים בהתיישנות המוצר והתבלותו. כשאתם טוחנים לבד פולים כדי לעשות מהם אספרסו אתם נדרשים לעבודה כפולה, שבדרך כלל מקובלת לעשייה בשוק הקפה, לא האספרסו. במזנון האספרסו בבית הקפה – רק קפסולת אספרסו תעשה באמת את העבודה: היא ארוזה בוואקום, מוגנת היטב ומכילה תערובת מדויקת של אבקות להכנת אספרסו.

אספקת הקפסולות

האספקה נעשית יחד עם מכונת אספרסו. אם ספק המכונה שלכם הוא גם מי שמספק קפסולות אספרסו עבורכם, אתם נהנים מהנחה קבועה ובנוסף – ממחירי פתיחה נמוכים עקב תנאי יבוא מועדפים בהשוואה למרכולים וחנויות מזון כלבו המוכרות מוצרי קפה. ללא ספק, הזמנת קפסולות אספרסו הכי כדאי לעשות בחנויות קפה מקצועיות שגם תנתבנהּ אתכם למכונת אספרסו ייעודית לבית הקפה שלכם, וגם יספקו לכם קפסולות אספרסו איכותיות במחירים מחמיאים במיוחד.

קפסולות אספרסו למכונת אספרסו בבית קפה

שימוש חכם בקפסולות

חשוב לערוך מעקבים אחר סוגי הקפסולות שהזמנתם. כידוע, אספרסו זה ביטוי כוללני מדי שמסביב לו ישנם המון סוגי משקאות, בדרך כלל של ספל של 30 מ"ל: קצר, חזק, קורטדו, ארוך, וכד'. במכונה המרכזת את כל סוגי המשקאות הללו קל לערוך מעקבים ולדווח לחנות הקפה על חוסרים. כשזה יקרה, קפסולות קפה אספרסו אספרסו חדשות יסופקו ביעילות ובקלות לבית הקפה שלכם, ועל כן יהיו זמנים מעטים מאד בהם תחושו מחסור במוצרי הכנת אספרסו. התדירות הגבוהה בה יסופקו קפסולות אספרסו תאפשר לכם ליהנות מרווחה כמעט מלאה בענף בכל תקופת עיסוקכם בבית הקפה.

הכנת קפה בספלים גדולים מקפסולות אספרסו

קיימים מעט משקאות בגודל כפול מזה של האספרסו או בגודל פי 1.5 ממנו: אמריקנו הוא משקה שנחמזג לכוס של 45 מ"ל, אספרסו כפול נמזג לכוס של 60 מ"ל. במקרים אלו ניתן להשתמש בקפסולות גדולות או פעמיים בקפסולות קטנות. אספרסו חזק משתרע על ספל של 30 מ"ל בלבד, אך דורש כמות גדולה של קפה, בדרך כלל יותר מקפסולה אחת: זה הסוד בטעמו החזק של המשקה.