קולטי אדים בהזמנה אישית

קולט אדים מעוצב למטבח

קולטי אדים בהזמנה אישית

במטבח, אחד המוצרים החשובים ביותר להיגיינה ולשמירה על בריאותכם תוך כדי עבודה הוא קולט האדים. במיוחד כאשר אתם מרבים בפעולות חימום ובישול, קולטי אדים הם צורך חיוני בחדר עיבוד המזון שלכם. ברם, לא רק מטעמים אלו המוצר הוא חובה בכל מטבח. חלק ניכר מהקולטים הם גם מוצרים מעוצבים שיגרמו לכם להתרגש ולהתאהב במטבח שלכם מחדש. ניתן לספק לכם קולטי אדים בהזמנה אישית על פי עיצוב מועדף. להלן מספר קטגוריות של קולטי אדים בהתאמה למטבחים שלכם. קראו מאמר זה ומצאו בקלות את הדגמים המתאימים לכם.

קולטי אדים צמודי קיר

קולטי אדים שהחלק האחורי שלהם שעון על הקיר. הם אידיאליים למטבחים בהם המשטח עליו מכינים את האוכל הוא צמוד קיר. קולטים בהזמנה אישית מסדרה זו ניתנים להטמעה במטבחכם בהתבסס על שני סגנונות עיצוב: מוטה וישר. קולטי אדגים מוטים הם קולטים בצורת משולש, כשבחלק התחתון שלהם אין קדקוד אלא משטח קטן עם תריסים ממנו מתבצעת קליטת האדים. קולט אדים ישר הוא קולט שמונח על הקיר באמצעות קורה מלבנית עבה כשגם היא וגם הקולט בצורת מלבן. ניתן לעיין בקטלוג ולבחור קולטי אדים בהזמנה אישית בעיצובים מקוריים וייחודיים.

קולטי אדים אי

קולטי אדים אשר מתאימים לאי למטבח. חלק גדול מהם הוא כמו קולטי קיר, רק בתלייה מהאוויר, בשל מיקום המשטח. ישנם כמה קולטים בעיצוב אישי מיוחד בסגנון זה, כמו למשל קולט HALO שמשמש גם כמנורת ענק.

קולטי אדים נסתרים ואינטגרליים

קולטי אדים אלו מתבססים על ארונות המטבח. קולטי אדים אינטגרליים מוצבים בתחתית של הארון מול הכיריים. לעומת זאת, קולטי אדים נסתרים מוצבים בתוך אחת מדלתות הארון. לכן, קולטים נסתרים מתאימים רק למי שיש לו ארון מעל הכיריים אשר מבוסס על פתיחת קְלָפַה (פתיחת דלת מלמעלה למטה לכיוון שלכם). קיים גם פתרון ביניים שנקרא קולט דלת זכוכית. דלת הזכוכית מותקנת בחלק העליון מעל הכיריים ומשמשת כווסת עוצמת הקליטה. ניתן לקלוט אדים באמצעות שאיפה היקפית עם דלת סגורה או שאיפה מלאה עם דלת פתוחה. 

קולטי אדים תיקרתיים

קולטי אדים שנמצאים בתקרת המטבח. הם עובדים הכי טוב כשהיא גבוהה ביחס למטבחים אחרים. קולטים אלו ברובם משמשים גם כמנורות.

קולטי אדים מהמשטח

קולטי אדים ללא התקנה עליונה, אלא באמצעות חציבה במשטח הכנת האוכל. הם מבצעים את הסירקולציה באמצעות מנוע 2 טורבינות ומתאימים בעיקר למי שלא מעוניין לשנות כלום בעיצוב המטבח או למי שיש לו מטבח קטן.

תותחני מטבחים – קולטי אדים בהזמנה אישית

בחברת תותחני מטבחים ישמחו לעמוד לשירותכם בכל נושא בתחום הקולטים למטבח. החברה תסייע לכם להתאים קולטים בהזמנה אישית לכל מטבח, אשר ישפרו את העיצוב במרחב ויספקו קליטת אדים ברמה גבוהה ביותר.