מכונות שטיפה בלחץ – השוואת מחירים

על מנת להשוות מחירים של מכונות שטיפה בלחץ יש להכיר מספר פרמטרים חשובים בהן. ישנן מכונות המשמשות לניקוי משרדים קטנים ובינוניים וישנן מכונות המשמשות לניקוי מרחבי ענק כמו תחנות מרכזיות, בנייני ענק, שדות תעופה וקניונים. בעוד שהראשונות הן ברובם מכונות ידניות או לגרירה על ידי גלגלים, השניות הן מכוניות שלא ניתן להזיזן ביד, אלא יש צורך להיכנס לתא נהג הנמצא בתוכן ולנהוג בהן. תוך כדי הנהיגה – המכונות מפעילות את המברשות שבין הגלגלים ומנקות. בחלק ניכר מהמכונות אין בכלל גלגלים: הנהיגה היא במהירות אטית מאד, והמברשות גם מסיעות את המכונה (לאט, כאמור) וגם מנקות.


השוואת מחירים – מכונות למשרדים קטנים ובינוניים
 
במכוננות המשרתות משרדים קטנים ובינוניים יש לבחון את איכות המנוע של המכונה, כמות ברירת המצבים שלו: לכמה רמות עוצמה ניתן להגיע עם התזת המים. בנוסף, יש לבחון את הגרניק עצמו: האם מדובר בגרניק גמיש, או בצינור מתכתי שלא ניתן לשנות את הזווית שלו? האם הגרניק כיל ווסת סיבוב שבאמצעותו ניתן לשנות את צורת זרימת המים? ככל שיש יותר אפשרויות במכונה, והמנוע שלה נחשב חזק יותר, כך מחירה יהיה יקר יותר.
 
מכונות שטיפה בלחץ
 
השוואת מחירים – מכונות למשרדי ענק, ומתחמי ציבור בהיקפים מסחריים
 
במכונות אלו יש לבדוק את תא הנהג, לבדוק את הצידודים שלו ורמת הקלות שניתן להסתובב בעת הצורך. יש לבחון את המברשות התחתונות, את קצב השטיפה שלהן, את ההתמודדות של חומרי הניקיון הייעודיים לאותה מכונה עם כל סוגי הלכלוך: תוך כמה זמן מוסר כתם עובש, תחב או כתם לכלוך שאינו דבק ברצפה. כמובן שאם מדובר על המכונה קטנה עם מנוע הצורך חשמל במשורה, ומצד שני – היא מספקת יעילות בניקיון כמו של מכונה בזבזנית ממוצעת, מדובר במציאה – לא פחות, ולכן מומלץ מאד לפתוח את הארנק בשביל מכונה כזו, המהווה שם שני למילה "יעילות".
 
עוד על רכישת מכונות שטיפה בלחץ מחברות שונות :
 
1.       ודאו כי קיבלתם חשבונית מס על שם העסק לצורך הזדכות במס הכנסה ובמע"מ.

2.       ודאו כי יש ברשותכם תעודת משלוח, באם מדובר במכונה המצריכה משלוח.

3.       ודאו כי יש תעודת אחריות למוצר, ושאתם מכירים היטב את כל סעיפי האחריות.